Судові процеси
26 вересня
Обвинуваченій Марині Ковтун інкримінують організацію теракту, посягання на територіальну цілісність України, придбання і зберігання зброї та боєприпасів.
6 вересня
В системі Державної кримінально-виконавчої служби України є лише один сектор мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для жінок, вперше засуджених до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності, заявили в Адміністрації ДКВС.
4 вересня
Обвинуваченим в теракті, внаслідок якого в 2015 році загинули четверо людей, подовжили запобіжних захід на два місяці.
30 серпня
Колишнього бійця спецпідрозділу «Беркут» Андрія Хандрикіна звинувачували у побитті та катуванні активістів Євромайдану в Києві у січні 2014 року.
Засідання Полтавського апеляційного суду у справі за обвинуваченням Харківського міського голови Кернеса та його охоронців знову перенесли.
28 серпня
Київський апеляційний суд дозволив змінити запобіжний захід Кирилу Вишинському, якого підозрюють у державній зраді, з тримання під вартою на особисте зобов'язання.
27 серпня
Суддя вважає, що клопотання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження — під час засідання за участю сторін — «є необґрунтованим»
15 серпня
Рішення Харківської міськради щодо повернення проспекту імені маршала Георгія Жукова оскаржували депутати міської та обласної ради, представники трьох партій і народний депутат.
14 серпня
Адвокатка Юлія Плетньова каже, що Олена Зайцева не знімає з себе вини у скоєнні ДТП, внаслідок якого загинули шестеро людей, але її вина полягає «тільки в перевищенні швидкості руху».
13 серпня
Раніше призначені судді, які мали розглядати апеляцію на вирок у справі щодо ДТП на вулиці Сумській у Харкові восени 2017 року, пішли у відпустку.
29 липня
У Харківському апеляційному суді, де розглядається скарга прокуратури на ухвалу Київського райсуду про скасування підозри у держзраді колишньому главі Адміністрації Холодногірського району Максиму Мусєєву, оголосили перерву на тиждень.
25 липня
Обвинуваченим у скоєнні вибуху біля Палацу спорту, внаслідок якого в лютому 2015 року загинули четверо людей, продовжили запобіжний захід.
24 липня
Харківський апеляційний суд відкрив провадження за скаргами обвинувачених у справі про терористичний акт, скоєний у 2015 році біля Палацу спорту в Харкові.
19 липня
Одному з обвинувачених, Сергію Башликову, два рази викликали швидку допомогу.
16 липня
Очільницю Новобаварської районної адміністрації Харкова Тетяну Цибульник звинувачують у декларуванні недостовірної інформації. Посадовиця свою провину заперечує.
3 липня
Голову Новобаварської районної адміністрації Харкова звинувачують у декларуванні недостовірної інформації. За версією слідства, вона не вказала коштовності вартістю понад 600 тис. грн. Сама Тетяна Цибульник свою провину заперечує.
20 червня
Після побиття телеоператора харківської служби новин «Вісті» Вадима Макарюка харків’янину Сергію Козлюку оголосили підозру за трьома статтями Кримінального кодексу. Наразі Козлюк під домашнім арештом і носить електронний браслет. Ухвалу про обрання запобіжного заходу оскаржили і підозрюваний, і прокуратура.
5 червня
Харківський апеляційний суд відкрив провадження за апеляційними скаргами захисту обох обвинувачених у справі про ДТП на вулиці Сумській, Олени Зайцевої і Геннадія Дронова.
2 червня
Харківський міський голова Геннадій Кернес став співголовою партії «Довіряй ділам». На з'їзді партії у Харкові Кернес назвав покидьками тих, хто прийшов з протестом під стіни Палацу спорту, пообіцяв відновити повалений пам'ятник Жукову, проводив паралелі між Зеленським і Висоцьким, назвав мовний закон антиукраїнським та у контексті відновлення відносин з Росією закликав покаятися. Що сказав Кернес — основні тези.
24 травня
Захист обвинуваченого у ДТП на Сумській Геннадія Дронова оскаржив вирок Київського райсуду.
23 травня
Харківський апеляційний суд призначив дату розгляду кримінального провадження за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.
14 травня
До суду не з’явилися представники відповідача — виконавчого комітету Харківської міської ради. Наступне засідання призначили на 23 травня.
В провадження Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася у жовтні 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова.
8 травня
Затриманий після стрілянини на проспекті Перемоги 6 травня визнав, що стріляв, але стверджує, що «не навмисно». В прокуратурі кажуть: докази доводять зворотне.
2 травня
Притягнення до відповідальності експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Бокаріуса, які виконували автотехнічні експертизи у справі про ДТП на Сумській, вимагає захисник Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.
За інформацією МВС, у справі щодо масових заворушень в Одесі навесні 2014 року, внаслідок яких загинули 48 осіб, винесли один обвинувальний вирок. Суд розглядає ще три обвинувальні акти.