Web Analytics

Захист просить для Зайцевої 5 років умовно

Адвокатка Юлія Плетньова каже, що Олена Зайцева не знімає з себе вини у скоєнні ДТП, внаслідок якого загинули шестеро людей, але її вина полягає «тільки в перевищенні швидкості руху».

Харківський апеляційний суд на засіданні сьогодні розпочав розглядати апеляційні скарги обвинувачених Олени Зайцевої та Геннадія Дронова на вирок Київського райсуду Харкова, який засудив кожного з них до 10 років ув'язнення.  

До колегії суддів увійшли Володимир Протасов (головуючий), Микола Савенко і Сергій Шабельников.

Під час засідання захист Зайцевої заявив про зміну апеляційної скарги — вже не просить скасувати вирок і призначити новий розгляд. Вимога — пом'якшити покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортом на два роки і звільнити від основного покарання, встановивши іспитовий строк на розсуд суду.

Також просять встановити відшкодування шкоди потерпілим для Зайцевої на рівні 30%, для Дронова — 70%.

За словами захисниці Зайцевої Юлії Плетньової, Зайцева не знімає з себе вини, але її вина полягає «тільки в перевищенні швидкості руху».

Подробиці судового засідання — в текстовій трансляції «МедіаПорта».

Фото: Павло Пахоменко

ДТП сталася на перехресті вулиці Сумської і провулка Мечнікова в Харкові в жовтні 2017 року. Внаслідок зіткнення двух машин, Lexus Олені Зайцевої та Volkswagen Геннадія Дронова, загинули шестеро пішоходів. Обом водіям присудили по 10 років ув'язнення.

Читайте MediaPort у Telegram