У справі щодо ДТП на Сумській змінили суддів

Раніше призначені судді, які мали розглядати апеляцію на вирок у справі щодо ДТП на вулиці Сумській у Харкові восени 2017 року, пішли у відпустку.

Засідання Харківського апеляційного суду призначене на 11.00 14 серпня. Справу мала розглядати колегія суддів у складі Володимира Протасова, Олени Грошевої та Вікторії Яковлевої.

Проте відбувся перерозподіл суддів: головуючим залишився Володимир Протасов, але до колегії увійшли Микола Савенко і Сергій Шабельников.

«Раніше призначені судді колегії перебувають у відпустці», — пояснила «МедіаПорту» речниця Харківського апеляційного суду Євгенія Бондаренко.

Колегія розгляне апеляційні скарги на вирок Київського районного суду міста Харкова обвинуваченим Олені Зайцевій і Геннадію Дронову, які подали їх захисники Юлія Плетньова і Сергій Перепелиця. Обом обвинуваченим присудили по 10 років ув'язнення.

«Строк відбування покарання Геннадію Дронову ухвалено рахувати з 8 листопада 2017 року. Олені Зайцевій строк відбування покарання ухвалено рахувати з 18 жовтня 2017 року. Задоволені цивільні позови потерпілих. Вироком визначено відшкодувати всім потерпілим майнову шкоду на загальну суму понад 7 млн грн. Відшкодування Геннадію Дронову та Олені Зайцевій призначено солідарно», — нагадують у Харківському апеляційному суді.

ДТП на перехресті вул. Сумської і пров. Мечнікова в Харкові сталася у жовтні 2017 року. Внаслідок зіткнення Lexus Олени Зайцевої та Volkswagen Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів. Суд визнав винними обох водіїв. Вирок у справі суддя Київського райсуду Віктор Попрас оголосив 26 лютого 2019 року. І Дронов, і Зайцева оскаржили вирок.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.