Web Analytics

Апеляційний суд призначив до розгляду справу про ДТП на Сумській

Харківський апеляційний суд призначив дату розгляду кримінального провадження за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. 

Як повідомила речниця суду Євгенія Бондаренко, засідання призначено на 11.00 14 серпня 2019 року. 

Вирок у справі про ДТП на Сумській — 10 років для обох обвинувачених — суддя Київського райсуду Віктор Попрас оголосив 26 лютого. Обидва обвинувачені оскаржили вирок: першим — Дронов, потім — Зайцева.

Харківський апеляційний суд на початку квітня повернув справу до Київського райсуду і не відкрив апеляційне провадження. Як пояснили в апеляційному суді, матеріали повернули в суд першої інстанції, щоб з ними в повному обсязі могла ознайомитися Зайцева.

14 травня стало відомо, що Зайцева ознайомилася зі справою, і суд відкрив апеляційне провадження. Захисту Дронова скаргу повернули для усунення недоліків. Як повідомив «МедіаПорту» захисник Дронова Сергій Перепелиця, направити апеляційну скаргу ще раз планують завтра.  

«Є процедура: за 10 днів з моменту відкриття апеляційного провадження призначається дата слухання. Сьогодні, через 10 днів, постановлена ухвала про призначення до апеляційного розгляду кримінального провадження. Дата є єдиною для усіх. Апеляційна скарга, подана Перепелицею, теж буде розглядатися в цей день», — пояснила Богдаренко. 

У квітні «МедіаПорт» писав про завантаженість апеляційних судів, що призвело до того, що засідання призначають на вересень та пізніше. 

«Кожен суддя призначає засідання, виходячи зі свого особистого графіку», — пояснює Бондаренко. 

Читайте MediaPort у Telegram

Ухвалою Харківського апеляційного суду від 23 травня 2019 року призначено апеляційний розгляд кримінального провадження стосовно Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Судове засідання відбудеться 14 серпня 2019 року об 11 годині 00 хвилин в приміщенні Харківського апеляційного суду.

Нагадуємо, вироком Київського районного суду міста Харкова від 26 лютого 2019 року до 10 років позбавлення волі засуджено Олену Зайцеву та Геннадія Дронова за ч.3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

За наслідками дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечнікова, загинули шестеро пішоходів, ще п’ятеро були травмовані.   

На вирок суду Оленою Зайцевою та її захисником Юлією Плетньовою,  захисником Геннадія Дронова - Сергієм Перепелицею, були подані апеляційні скарги.

13 травня 2019 року ухвалою судді відкрито провадження за апеляційними скаргами Олени Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової. Іншою ухвалою головуючого судді апеляційна скарга захисника Сергія Перепелиці стосовно Геннадія Дронова залишена без руху та було надано строк для усунення її недоліків.

Головуючий у справі – суддя Володимир Протасов, судді колегії – Олена Грошева, Вікторія Яковлева.

Інформацію щодо зали судового засідання, а також про подальший хід судового процесу повідомлятимемо додатково.

Єдиний унікальний номер справи №640/1664/18.