Web Analytics

Суд відкрив апеляційне провадження за скаргою адвоката Дронова

Харківський апеляційний суд відкрив провадження за апеляційними скаргами захисту обох обвинувачених у справі про ДТП на вулиці Сумській, Олени Зайцевої і Геннадія Дронова.

Про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою адвоката Сергія Перепелиці повідомили у прес-службі Харківського апеляційного суду.

«Після усунення недоліків у провадження Харківського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга адвоката Сергія Перепелиці в інтересах Геннадія Дронова. На даний час за апеляційною скаргою захисника Сергія Перепелиці відкрито апеляційне провадження», — йдеться в повідомленні.

Головуючий у справі — суддя Володимир Протасов. До колегії суддів також увійшли Олена Грошева і Вікторія Яковлева.

Фото: Facebook/Харківський апеляційний суд

ДТП на перехресті вул. Сумської і пров. Мечнікова в Харкові сталася у жовтні 2017 року. Внаслідок зіткнення двох автомобілів загинули шестеро пішоходів. Суд визнав винними обох водіїв, Олену Зайцеву і Геннадія Дронова. Вирок у справі — 10 років для обох обвинувачених — суддя Київського райсуду Віктор Попрас оголосив 26 лютого 2019 року. Обидва обвинувачені оскаржили вирок: першим — Дронов, потім — Зайцева.

Харківський апеляційний суд на початку квітня повернув справу до Київського райсуду і не відкрив апеляційне провадження. Як пояснили в апеляційному суді, матеріали повернули в суд першої інстанції, щоб з ними в повному обсязі могла ознайомитися Зайцева. 14 травня стало відомо, що вона ознайомилася зі справою, і суд відкрив апеляційне провадження. 

Розгляд кримінального провадження за обвинуваченням Зайцевої та Дронова Харківський апеляційний суд призначив на 11.00 14 серпня. 

Читайте MediaPort у Telegram