Web Analytics

Зайцева ознайомилася зі справою: відкрито апеляційне провадження

В провадження Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася у жовтні 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. 

Після ознайомлення сторін процесу з матеріалами справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова надійшла до апеляційного суду. Головуючий у справі — суддя Володимир Протасов, повідомили у прес-службі Харківського апеляційного суду.

Ухвалою судді відкрито провадження за апеляційними скаргами Олени Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової. Учасники провадження мають право протягом 10 днів подати заперечення на апеляційні скарги.

«Іншою ухвалою головуючого судді апеляційну скаргу захисника Сергія Перепелиці стосовно Геннадія Дронова залишили без руху, оскільки вона не відповідає вимогам статті 420 Кримінального процесуального кодексу України», — додають у суді.

Перепелиці надали час, щоб усунути недоліки апеляційної скарги — 15 днів з моменту отримання ухвали. Після цього призначать дату засідання.

Про подальший хід справи Харківський апеляційний суд обіцяє повідомляти додатково.

Фото: Павло Пахоменко

Внаслідок зіткнення автомобілів Lexus Олени Зайцевої та Volkswagen Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів, ще шестеро отримали травми. 

Вирок у справі про ДТП на Сумській — 10 років для обох обвинувачених — суддя Київського райсуду Віктор Попрас оголосив 26 лютого. Обидва обвинувачені оскаржили вирок: першим — Дронов, потім — Зайцева.

Харківський апеляційний суд на початку квітня повернув справу до Київського райсуду і не відкрив апеляційне провадження. Як пояснили в апеляційному суді, матеріали повернули в суд першої інстанції, щоб з ними в повному обсязі могла ознайомитися Зайцева.

Читайте такожЯк позначилася реформа на роботі апеляційних судів

Читайте MediaPort у Telegram