Web Analytics

Суд повернув обвинувальний акт у справі Цибульник прокуратурі

Голову Новобаварської районної адміністрації Харкова звинувачують у декларуванні недостовірної інформації. За версією слідства, вона не вказала коштовності вартістю понад 600 тис. грн. Сама Тетяна Цибульник свою провину заперечує.

Про повернення прокуратурі обвинувального акту щодо голови Новобаварської райадміністрації Тетяни Цибульник 2 липня повідомили у прес-службі Жовтневого районного суду Харкова.

Акт складений за ст. 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації). У суді вважають, що він не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу — обвинувачення сформульовано не повністю, не вказані час і місце вчинення правопорушення.

«Вищевказаний акт повернуто для усунення виявлених недоліків протягом одного місяця з дня його отримання», — зазначили у суді.

Справу веде суддя Володимир Макаров.

Ухвала ще не набрала законної сили. Прокуратура має намір її оскаржити, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми вважаємо, що обвинувальний акт повернуто за формальними підставами. Будемо подавати апеляцію», — сказали у прес-службі прокуратури Харківської області.

Фото: kh.suspilne.media

Тетяна Цибульник очолює адміністрацію Новобаварського району (до перейменування — Жовтневого) з 2011 року.

Посадовицю підозрюють у тому, що вона, всупереч закону «Про запобігання корупції», не вказала в декларації коштовності вартістю понад 600 тис. грн. Свою провину Цибульник не визнає.

У липні 2018 року Тетяні Цибульник обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Пізніше — змінили на частковий домашній арешт. Від посади її не відстороняли. Наприкінці жовтня міський голова Геннадій Кернес поклав на Цибульник обов’язки координувати ще й роботу Холодногірської райадміністрації — замість Максима Мусєєва, який залишив країну після порушення щодо нього кримінальної справи за підозрою у державній зраді (у травні 2019 року суд скасував підозру).

Читайте MediaPort у Telegram