Web Analytics

Справа Цибульник: прокуратура оскаржила повернення обвинувального акту

Очільницю Новобаварської районної адміністрації Харкова Тетяну Цибульник звинувачують у декларуванні недостовірної інформації. Посадовиця свою провину заперечує.

Про відкриття апеляційного провадження повідомили у прес-службі Харківського апеляційного суду.

«Харківський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора на ухвалу суду першої інстанції про повернення обвинувального акту стосовно Тетяни Цибульник, обвинуваченої у декларуванні недостовірної інформації», — йдеться у повідомленні.

Головуючий у справі — суддя Микола Савенко. До колегії також увійшли Ігор Савченко й Олександр Курило.

Тетяна Цибульник. Фото: Facebook/novobavarskiy

Тетяна Цибульник очолює адміністрацію Новобаварського району (до перейменування — Жовтневого) з 2011 року.

Посадовицю підозрюють у тому, що вона, всупереч закону «Про запобігання корупції», не вказала в декларації коштовності вартістю понад 600 тис. грн. Свою провину Цибульник не визнає.

У липні 2018 року Тетяні Цибульник обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Пізніше — змінили на частковий домашній арешт. Від посади її не відстороняли. Наприкінці жовтня міський голова Геннадій Кернес поклав на Цибульник обов’язки координувати ще й роботу Холодногірської райадміністрації — замість Максима Мусєєва, який залишив країну після порушення щодо нього кримінальної справи за підозрою у державній зраді (у травні 2019 року суд скасував підозру).

2 липня 2019-го Жовтневий районний суд Харкова повернув обвинувальний акт стосовно посадовиці в прокуратуру для усунення недоліків. У суді вирішили, що він не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу — обвинувачення сформульовано не повністю, не вказані час і місце вчинення правопорушення. У прокуратурі заявили, що це «формальні підстави».

Читайте MediaPort у Telegram