Область

Дівчинка впала з вікна, поки батьки були на роботі.
Дев'ять регіонів України, в тому числі Харківська область, майже на 100% забезпечили перші класи за стандартами «Нової української школи». 
Чи може децентралізація перетворитися на нове джерело живлення сепаратизму і як цьому запобігти? Чому чим далі від початку реформи, тим більше спротив з боку місцевих еліт? Про ці та інші ризики, виклики і перспективи децентралізації «МедіаПорт» поспілкувався із головою Харківської облради, президентом Української асоціації районних і обласних рад Сергієм Черновим.
40-річний робітник впав з даху музичної школи. Наступного дня чоловік помер у лікарні.
Обласна рада достроково припинила повноваження Миколи Кириченка і внесла зміни до складу постійних комісій.
Непритомну жінку знайшли неподалік місця пожежі. Постраждалу доправили до опікового центру Харкова.
Харківський окружний адмінсуд вирішив, що Володимира Тимошка протиправно звільнили с посади директора Територіального управління ДБР у Полтаві, юрисдикція якого поширюється і на Харківську область.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та інфраструктури запропонувало скоротити кількість районів Харківської області майже в сім разів. Голова обласної ради Сергій Чернов дорікає, що при розподілі не врахували думку регіону.
На трасі «Харків-Мерефа-Павлоград» велосипед потрапив під вантажівку. За попередніми даними, водій авто був тверезим, велосипедист — у стані сп’яніння.
Аудіоекскурії готують для Харківського художнього музею, його філіалу в Пархомівці та Літературно-меморіального музею Григорія Сковороди в Сковородинівці. Нові аудіоекскурії готують для Харківського художнього музею, його філіалу в Пархомівці та Літературно-меморіального музею Григорія Сковороди в селі Сковородинівка.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.