Область

Співробітниця Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги захворіла на COVID-19 і померла в обласній інфекційній лікарні у Харкові. 
22-річного Богдана Коваленка з Нової Водолаги, який служив у 54-й окремій механізованій бригаді, ввечері 18 червня вбив снайпер окупантів в зоні проведення операції Об'єднаних сил. 
Хворіють на COVID-19 18 підопічних та 8 працівників Піско-Радьківсього психоневрологічного інтернату в Борівському районі Харківщини. 
В Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті у Борівському районі на Харківщині коронавірус підтвердився у 10 людей. 
Анестезіолог-консультант Харківської обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов публічно звинуватив у бездіяльності Департамент охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації.
За добу у Харківській області коронавірус підтвердили у 52 людей.
Уряд на позачерговому засіданні вніс зміни до постанови про карантин. Планові операції та госпіталізації відновлять, усім пацієнтам проводитимуть тести ПЛР.
Недонадходження до бюджету Харківської області у квітні становить 33,8% у порівнянні з аналогічним періодом торік. 
У Харківській області збільшилася кількість смертей серед хворих із підтвердженим COVID-19. 
Ще двоє людей померло від коронавірусної хвороби на Харківщині. 
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.