Web Analytics

«Маємо антирекорд»: за добу на Харківщині — 22 випадки СOVID-19

За добу коронавірусну хворобу підтвердили у 22 жителів Харківської області, ще у 41-го підозрюють СOVID-19. Це найбільша кількість підозр і підтверджених випадків в регіоні з початку їх реєстрації. 

«Сьогодні за кількістю зареєстрованих підозр та підтверджених випадків маємо власний антирекорд. За останню добу в області лабораторно підтверджено 22 випадки захворювання на COVID-19 — за попередньою інформацією, у жителів Харкова, Харківського, Зачепилівського, Чугуївського, Ізюмського, Зміївського, Богодухівського районів», — повідомив 26 квітня голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер

«Джерело походження хвороби у деяких підтверджених випадків ще уточнюється. Але, як відомо наразі, 11 захворілих перебувають в Обласній психіатричній лікарні №1 (мешканці Чугуївського, Зміївського, Ізюмського, Богодухівського, Зачепилівського районів)», — додав він. 

Госпіталізовано 180 людей, з яких 75 з підтвердженим COVID-19 та 105 з підозрою. 79 осіб у самоізоляції, з яких 55 з підтвердженим COVID-19, 24 з підозрою.

Один з госпіталізованих — в реанімації на кисневій масці. 

Загалом з початку спостережень на Харківщині зареєстрували 359 підозр на COVID-19 (+41 за останню добу), з яких: 147 підтверджено, 83 спростовано. 

15 хворих одужало, двоє померло.