Web Analytics

На Харківщині померла медпрацівниця з COVID-19

Співробітниця Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги захворіла на COVID-19 і померла в обласній інфекційній лікарні у Харкові. 

Цю інформацію підтвердив мер міста Микола Бакшеєв, повідомляє Суспільне. 

За його словами, йдеться про завідувачку господарського відділу Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги. За даними Бакшеєва, працівниці було 49 років (за інформацією Харківської облдержадміністрації, померлій за добу жительці Первомайського району — 47). 

Контактувати з хворими на COVID жінка не мала, але це не виключено. 

«В її посадових обов'язках немає відвідування червоної зони... Вона була завгоспом Центру первинної медико-санітарної допомоги. У них є лише один кабінет для прийому температурних хворих, де, в принципі, є вірогідність контакту з коронавірусними хворими», — сказав мер міста.

Випадки захворювання на COVID-19 розслідують фахівці Державної служби України з питань праці — вони мають з'ясувати, медики захворіли під час виконання професійних обов'язків чи у побуті. За словами заступника начальника відділу облуправління Держпраці Олександра Євтушенка, на Харківщині розслідується три летальних випадки серед медиків. 

«По одному випадку розслідування ведеться, по другому — формується комісія. Третій — тільки надійшло повідомлення», — сказав Євтушенко у програмі «Тема дня» на Суспільному. 


З початку реєстрації випадків коронавірусу на Харківщині померли медсестра диспансеру радіаційного захисту і санітарка обласної клінічної лікарні. 

Всього з початку реєстрації випадків в регіоні помер 71 пацієнт з COVID-19. Інфікувався 291 медик, 256 з яких вже одужали.