Web Analytics

В інфекційній лікарні Харкова хворіють лікарі, щодня звільнення — анестезіолог

Анестезіолог-консультант Харківської обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов публічно звинуватив у бездіяльності Департамент охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації.

У дописі на Facebook Корсунов повідомив, що сьогодні оглядав одну з хворих на коронавірус медпрацівниць закладу — у завідувачки одного з відділень серйозне ураження легень. 

«Крім неї на Covid-19 хворіє директор, заступник директора з медичної частини, завідувач ВІТ (відділення інтенсивної терапії — ред.), три анестезіологи та купа лікарів, медичних сестер, молодшого персоналу! Щодня звільняються співробітники! Лікарня місяць поспіль завантажена на 100 й більше відсотків, але жодна інша лікарня другого за кількістю населення міста України не приймає хворих з підозрою на COVID-19! Обстановка в лікарні на межі вибуху!» — написав Корсунов.

Сьогодні був на консиліумі у ВІТ Обласної інфекційної клінічної лікарні, оглядав завідувачку одного з відділень, яка...

Опубліковано Vladimir Korsunov Субота, 23 травня 2020 р.


 

Він вважає злочинним обласний Департамент охорони здоров'я, який очолює Вадим Іванніков. 

«Тож знайте, я звертаюся до всіх тих, які не носять маски у супермаркетах та магазинах, хто з 25.05 порине до метро — лікувати Вас буде нікому! Звертайтеся до пана Іваннікова — він буде лікувати Вас особисто, а як не впорається — покличе губернатора. До речі про те, що все забезпечено і все є, а корупціонери-лікарі направляють рідних по лабораторіях та аптеках — директор ОКІЛ купує собі ліки за власні кошти, а на «Актемру» для завідувачки відділення, яка зараз перебуває у ВІТ збирають кошти всією лікарнею», — йдеться у дописі. 

У неділю, 24 травня, голова обласної державної адміністрації Олексій Кучер планує зустрітися з Корсуновим і керівництвом департаменту. 

У директора медзакладу Павла Нартова 22 травня підтвердився коронавірус. Говорити телефоном сьогодні протягом дня він відмовився у зв'язку з поганим самопочуттям. 


Про нестачу медпрацівників, тяжкі умови праці, проблеми із забезпеченням лікарськими засобами рядові працівники медзакладу розповідали журналістам з кінця квітня. Директор медзакладу Павло Нартов тривалий час публічно визнавав ці проблеми лише частково, а 15 травня підтвердив: в якийсь момент лікарські засоби закінчилися, медперсонал працює на межі виснаження. Говорити відкрито працівники лікарні не погоджувалися — хтось пояснював це втомою, хтось висловлював сумніви, що преса здатна допомогти. Єдиним, хто висловлював занепокоєння ситуацією в медзакладі, був анестезіолог дитячої інфекційної лікарні, консультант обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов.

Директор Департаменту охорони здоров'я Вадим Іванніков, посилаючись на дані директора лікарні, заявив, що у лікарні всього вистачає.

Наступного тижня у Харківській облдержадміністрації обіцяють озвучити результати експертної перевірки, що закінчилася в обласній інфекційній лікарні 22 травня.