В інтернаті на Харківщині виявили СOVID у персоналу і підопічних

В Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті у Борівському районі на Харківщині коронавірус підтвердився у 10 людей. 

Про це повідомив директор Департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага

«Станом на вечір 27 травня у 10 осіб виявлені позитивні результати на COVID-19, із них обслуговуючий персонал 7. Знаходяться на самоізоляції 27 осіб із числа персоналу в тому числі й директор. Починаючи з 8.00 годин 28 травня доступ в інтернатну установу повністю закривається. Підопічні та обслуговуючий персонал будуть знаходитись на карантині без права залишати інтернатну установу. Тестування на наявність вірусу проведено стовідсотково як підопічних, так і персоналу. Вхід в інтернатну установу взято під контроль представниками поліції», — повідомив Шпарага. 

За його інформацією, в установі проживають 119 осіб, персонал — 85.

Наймолодшому підопічному 30 років, найстаршому 98. 

До установи поставили додаткові засоби захисту — захисні маски, респіратори, захисні окуляри, костюми, рукавички. 

За рішенням районної комісії, протягом п'яти днів установа має бути повністю закрита. Результати тестування підопічних і персоналу очікують найближчим часом. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.