Web Analytics

Після російського удару по Грозі у лікарнях залишаються двоє поранених

Двоє з п'яти поранених, яких шпиталізували після російського ракетного удару по кафе у Грозі Шевченківської громади, продовжують лікування у медзакладах.  

Стан поранених є стабільним, інформує Харківська обласна державна адміністрація.  

«Одна з поранених жінок готується для подальшого лікування в Данії. Усі діти, що внаслідок теракту залишилися без батьків, зараз виховуються в сім'ях родичів та близьких. Щодо більшості дітей уже оформлено опікунство», — повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

За його словами, усім 38 родинам загиблих виплатили матеріальну допомогу. Постраждалих підтримали UNICEF та благодійники. 


Російські війська завдали ракетного удару по магазину-кафе в селі Гроза на Харківщині 5 жовтня. Там поминали перепохованого військового Андрія Козиря, який загинув на фронті минулої весни. Ракетний удар став першим для села і наймасовішим за кількістю загиблих для Харківської області від початку повномасштабної війни: росія вбила 59 цивільних. 

У наведенні удару підозрюють колишніх жителів села Володимира і Дмитра Мамонів. Обом заочно оголосили підозри в державній зраді, Володимирові — ще й у пособництві порушенню законів і звичаїв війни. За даними слідства, вони переховуються в росії. За інформацією прокуратури, ракету, що вдарила по селу Гроза, російські військові запустили з Бєлгородської області. 

19 жовтня у Шевченківській громаді завершили ховати загиблих. В ООН підтвердили, що ракетного удару по селу Гроза на Харківщині завдала росія.

Блок новин за темою