Web Analytics

Ветеранам Харківщини пропонують гранти до 1,5 млн грн на власний бізнес

Український ветеранський фонд розпочав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу».

Про це повідомили в Харківській обладміністрації.

«За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тис. до 1,5 млн грн», — зазначили в ОВА.

Подавати заявки можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни та захисників України, зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • ФОП — дружина або чоловік ветерана: для проєктів щодо повернення ветеранів до активного суспільного життя, збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання гранту, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих або померлих ветеранів чи захисників.

Заявки приймають до 18 березня включно.

Деталі — на сайті Українського ветеранського фонду.

Запитання та уточнення можна надсилати на електронну пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua, обов’язково вказавши тему листа «Конкурс проєктів «Варто почати власну справу» та номер заявки.

За два роки Український ветеранський фонд, заснований Міністерством у справах ветеранів, підтримав 573 бізнес-проєкти захисників. Переможці конкурсних програм «Варто» отримали понад 293 млн грн. 


Харківський центр зайнятості пропонує підтримку учасникам бойових дій: ветерани можуть безкоштовно змінити чи підвищити кваліфікацію, отримати ваучер на навчання чи грант на розвиток власної справи.

Чільне фото: Міністерство розвитку громад і територій/Facebook

Блок новин за темою

Новини за темою