Web Analytics

Харківський центр зайнятості пропонує підтримку учасникам бойових дій

Ветерани можуть безкоштовно змінити чи підвищити кваліфікацію, отримати ваучер на навчання чи грант на розвиток власної справи.

Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

«Служба зайнятості пропонує безкоштовно підвищити кваліфікацію чи здобути нову професію у закладах освіти Служби, або отримати ваучер на навчання. Учасники бойових дій та члени їх сімей можуть отримати грант на створення або розвиток власного бізнесу», — зазначив Котуков.

За його інформацією, в 2023 році послугами служби скористалися 139 учасників бойових дій, із них кожний сьомий знайшов роботу з допомогою фахівців центрів зайнятості. 5 ветеранів отримали гранти на створення бізнесу за урядовим проєктом «єРобота».

Інфографіка Харківської обласної служби зайнятості

Підвищення кваліфікації або здобуття нових професій відбувається на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на робочих місцях підприємств області. 

Для учасників бойових дій та людей з інвалідністю навчання є безоплатним. 

Навчання проводиться:

  • за 36 професіями;
  • 19 освітніми програмами підвищення кваліфікації.

Якщо людина не зареєстрована в службі зайнятості як безробітна, але має професійно-технічну чи вищу освіту, також може безоплатно отримати ваучер на навчання. 

Фото: Facebook/Харківська обласна служба зайнятості

«Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя впроваджена окремо грантова програма для власного підприємництва, що передбачає надання грантів на суму до 1 млн гривень. Подати заявку на отримання гранту можна через портал Дія», — говорить Котуков.

Більш детально про послуги можна дізнатись:

Чільне фото: Харківська обласна служба зайнятості/Facebook

Блок новин за темою

Новини за темою