Місто

Міжнародний марафон «Визволення» стартує від стадіону «Динамо». Забіги розпочнуться о 8.00.
Міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища запропонувала увічнити пам'ять спортсменки Марії Гороховської та академіка Олексія Соколовського.
Силовики евакуювали 15 людей. Жодних небезпечних предметів не знайшли.
Рішення Харківської міськради щодо повернення проспекту імені маршала Георгія Жукова оскаржували депутати міської та обласної ради, представники трьох партій і народний депутат.
У державному концерні стверджують, що міністерство «створило умови для знищення» конструкторського бюро.
Обвинувальний акт у справі про загибель двох людей в аварії на Салтівському шосе не оголосили.
14 серпня в Харківському апеляційному суді має відбутися засідання у справі про ДТП на вулиці Сумській, внаслідок якої загинуло шестеро людей, ще шестеро отримали травми. 
Міськрада готує програму лояльності для пасажирів з електронними проїзними квитками.
Встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення, що надає КП «Харківські теплові мережі», — поза межами повноважень органів місцевого самоврядування.
Власнику автомобіля винесуть припис, і якщо він за три дні не прибере машину — ухвалять рішення щодо евакуації. Автівки зберігатимуться на майданчику КП «Харківводоканал».
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.