Web Analytics

Мінна пастка на Херсонщині: загинули четверо поліцейських

Четверо поліцейських на чолі з начальником Головного управління Нацполіції Черкащини Михайлом Куратченком загинули на Херсонщині внаслідок вибуху мін. Ще четверо дістали поранень.

Поліцейські з Черкащини несли службу у складі зведеного загону на Херсонщині — документували злочини російських окупантів, виявляли місця захоронення, утримання та катування людей, викривали колаборантів, вилучали зброю і боєприпаси, розміновували населені пункти і позиції ворога, повідомляє Національна поліція України

7 грудня поліцейські виїхали на перевірку схрону окупантів, про який повідомили місцеві жителі. 

«Спеціалізована оперативна група, кінолог та вибухотехнік на чолі із Михайлом Куратченком прибули до місця, де раніше були позиції ворога, неподалік села Федорівка. Вони вилучили боєприпаси, вибухові речовини та зброю для знищення. І вже повертаючись, поліцейські потрапили у мінну пастку окупантів, яка привела в дію закопаний фугас, виготовлений із боєприпасів до крупнокаліберної артилерії. Хлопці підірвалися на каскаді ворожих мін та боєприпасів», — з'ясували у Нацполіції.

Колектив Національної поліції України втратив сьогодні 4-х побратимів з поліції Черкаської області. На Херсонщині під...

Опубликовано Ігором Клименко Среда, 7 декабря 2022 г.

Начальник поліції Черкащини Михайло Куратченко, вибухотехнік Ігор Мельник, кінолог Сергій Ненада та помічник чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадим Періжок загинули. За життя ще чотирьох поліцейських борються лікарі.