Web Analytics

Звільнено голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко подав у відставку. Президент України Петро Порошенко його звільнив. 

Про відставку Артеменко повідомив сьогодні на офіційному сайті Нацради

«Термін моїх повноважень як члена Національної ради завершується у липні. Проте сьогодні, за два місяця до його закінчення, я прийняв рішення подати у відставку і піти з посади. Причини дві. По-перше, проста людська втома — протягом 5 років у постійному стресі працювати щоденно, по 10-12 годин, інколи навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, що надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу», — йдеться у його заяві. 

Юрій Артеменко. Фото: nrada.gov.ua

Сьогодні ж Президент України Петро Порошенко своїм Указом звільнив Юрія Артеменка.  

«Відповідно до пункту 13 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: Звільнити АРТЕМЕНКА Юрія Анатолійовича з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

Юрій Артеменко очолював Нацраду з 2014 року. 

Серед цілей Нацради є захист інформаційного простору України, розвиток мовлення на території проведення ООС, прикордонних територіях півдня України і Автономної Республіки Крим, перехід від аналогового до цифрового стандарту мовлення, сприяння ефективній та сталій конкуренції на ринку, створення умов щодо недопущення усунення, обмеження чи спотворення конкуренції у телерадіоінформаційному просторі, сприяння становленню Суспільного мовлення.

Національна рада складається з восьми осіб. Чотири з них призначаються Верховною Радою України і чотири — Президентом України.