Web Analytics

«ЗСУ продовжують активну оборону»: Сирський розповів про бої на Лимано-Куп’янському напрямку

Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський відвідав підрозділи Сил оборони на Лимано-Купянському напрямку: обговорив ситуацію з командирами та нагородив бійців.

Про це 23 жовтня повідомили в Сухопутних військах.

За інформацією армійців, ситуація на цьому напрямку залишається складною, але контрольованою. Війська рф не припиняють активні бойові дії, постійно підтягують резерви попри великі втрати. Також — намагаються прорвати оборону ЗСУ, щоб вийти безпосередньо до Куп'янська, а далі — заблокувати та оточити його.

«Ми продовжуємо вести активну оборону. Наша мета — завдання максимальних втрат противнику, утримання займаних рубежів і позицій, відновлення, а на окремих напрямках проведення наступальних дій», — прокоментував командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

Фото: Командування Сухопутних військ

Він зустрівся з командирами бригад та офіцерами штабів: обговорювали ефективність обстрілів, підсилення підрозділів резервами, логістичне забезпечення тощо.

Сирський також поспілкувався з військовими, які відзначилися в боях, і вручив їм нагороди.

Фото: Командування Сухопутних військ


Голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов 23 жовтня повідомляв, що Харківщині внаслідок російських обстрілів збільшилася «сіра зона», однак ЗСУ не втратили своїх позицій.

Блок новин за темою