Web Analytics

Зросла кількість поранених від удару по «Новій пошті» під Харковом

Поранених внаслідок обстрілу вантажного терміналу «Нової пошти» під Харковом побільшало до 16. Двоє з них — у вкрай тяжкому стані. 

Про це вранці 22 жовтня повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

«Внаслідок удару загинуло 6 людей. 16 людей зазнали поранення. 2 з них перебувають у вкрай важкому стані, 6 — у важкому, решта — в стані середньої тяжкості та легкі», — повідомив Синєгубов. 

Внаслідок обстрілу терміналу «Нової пошти» постраждали жителі Харкова, Пісочина, Люботина та Ізюма віком від 19 до 49 років, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов

Фото: ДСНС Харківщини

Фото: Поліція Харківщини

«Шестеро людей загинули на місці — це все чоловіки, працівники пошти. Один із них дуже сильно обгорів, попередньо, вже встановили особу, але будемо проводити ідентифікацію за ДНК для підтвердження... Зранку проводимо додатковий огляд на місці влучання, зібрали уламки ракети С-300», — повідомив начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов

Джерело фото: Сергій Болвінов/Facebook

Джерело фото: Сергій Болвінов/Facebook

Джерело фото: Сергій Болвінов/Facebook

За даними Головного управління ДСНС Харківщини, внаслідок удару термінал значно зруйнований, пошкоджені сім вантажівок та два напівпричепа. 

Пожежу, що поширилася на площу близько 300 кв. м, загасили о 00:14. На місці обстрілу працювали 47 рятувальників із залученням девʼяти одиниць техніки. 


Харківський інноваційний термінал (ХАІ — Харків. Автоматизація. Інновації), за інформацією компанії, є четвертим інноваційним терміналом компанії та першим на сході України. Він займає площу понад 19 тис. кв. метрів, оснащений автоматизованим обладнанням нідерландської компанії Vanderlande, що здатне обробляти 8,5 тис. посилок на годину. Загальна потужність — до 20 тис. посилок за годину.

У квітні 2022 року російські окупанти вже обстрілювали термінал: одна людина загинула. 

Блок новин за темою

Новини за темою