Web Analytics

У «Новій пошті» готуються до прощань із загиблими від удару по терміналу під Харковом

23 жовтня тіло першого із шести працівників «Нової пошти», загиблих внаслідок російського обстрілу 21 жовтня у Харківському інноваційному терміналі, готові передати родичам для поховання. 

Про це вдень 23 жовтня у лікарні журналістам сказав співвласник компанії В’ячеслав Климов, передає кореспондент «МедіаПорта».  

«Буквально годину тому, коли ми сюди приїхали, стало відомо, що перше тіло готові віддавати родичам. У мене немає зараз точних даних, коли саме почнуться похорони. Але компанія візьме на себе всі витрати сімей, пов'язані з цим», — сказав Климов. 

За його словами, компанія також забезпечить лікування та реабілітацію поранених працівників.

«Ми знаємо повністю і контролюємо стан постраждалих, спілкуємося з родичами... По-перше, це фінансова підтримка. Це відповідальність і компанії, і страхової компанії, бо хлопці були застраховані. Це не залежить від того, який буде об'єм допомоги від компанії. Звичайно, він буде. Чекаємо, коли хлопці трошки відновляться тут, буде обов'язково і психологічна допомога. Весь можливий об'єм допомоги компанія надає зараз нашим людям», — сказав він. 

Російський ракетний удар ввечері 21 жовтня забрав життя шести працівників компанії віком від 21 до 31 року. 16 з 17 поранених залишаються в лікарні. 

Блок новин за темою

Новини за темою