Зеленський скасував два кадрові укази Порошенка

Укази стосуються призначення та звільнення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення — Юрія Артеменка і Володимира Горковенка.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні скасував два укази свого попередника Петра Порошенка щодо кадрових питань. Документи оприлюднено на сайті глави держави.

Указом №232/2019 він скасував указ Порошенка від 4 травня про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Скасувати Указ Президента України від 4 травня 2019 року № 186 «Про звільнення Ю. Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», — йдеться в указі.

Наступним, №233/2019 — указ попередника про призначення Володимира Горковенка членом Нацради.

«Скасувати Указ Президента України від 4 травня 2019 року № 187 «Про призначення В. Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», — зазначаєтья в указі.

Третім указом, №324/2019, Зеленський знову звільнив Юрія Артеменка.

«Звільнити Aртеменка Юрія Анатолійовича з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації», — йдеться в документі.

Юрій Артеменко, який очолював Нацраду з 2014 року, повідомив про свою відставку 4 травня. Своє рішення він пояснив «простою людською втомою» та пропозицією перейти на іншу роботу. Того ж дня Петро Порошенко його звільнив та призначив членом ради Володимира Горковенка.

Серед головних завдань Нацради — захист інформаційного простору України, розвиток мовлення на території проведення операції Об’єднаних сил, прикордонних територіях півдня України і Автономної Республіки Крим, перехід від аналогового до цифрового стандарту мовлення, сприяння ефективній та сталій конкуренції на ринку, створення умов щодо недопущення усунення, обмеження чи спотворення конкуренції у телерадіоінформаційному просторі, сприяння становленню Суспільного мовлення.

Національна рада складається з восьми осіб. Чотири з них призначаються Верховною Радою України і чотири — Президентом України.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.