Web Analytics

Замах на державну зраду: ГПУ відкрила провадження через телеміст

Генпрокурор Юрій Луценко заявив про відкриття кримінального провадження у зв'язку із намірами телеканалу NewsOne провести телеміст із «Росією 24».

«В зв‘язку з намірами телеканалу «Ньюз-Ван» провести спільний телеміст з російським підсанкційним каналом ГПУ зареєструвала сьогодні провадження про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України. Причетні — від власника каналу до ведучого, що оприлюднив анонс — викликані на допит. Готується подання до суду про арешт активів», — йдеться у повідомленні генпрокурора Юрія Луценка у Facebook.

Cкріншот: facebook.com/LlutsenkoYuri

UPD Луценко повідомив, що «СБУ та ГПУ здобуто інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній — бенефіціарних власників українського телеканалу «Ньюз Ван» та російського ПАТ «Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країниагресора».

За його словами, ця інформація «є остаточною для скликання РНБОУ і введення санкцій проти пов‘язаного з тероризмом телеканалу».

«Санкції зокрема передбачають анулювання ліцензій,заборону користування радіочастотним ресурсом України і припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування», — написав Луценко. 

Читайте також: «Хтось купив канали, але не вас»: Зеленський про ідею телемосту з РФ