Web Analytics

«Юридична нісенітниця»: власник NewsOne відповів Луценку на звинувачення

Власник NewsOne народний депутат Тарас Козак заперечує зв’язок між телеканалом і російським «Промсвязьбанком», про який напередодні заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

8 липня ГПУ повідомила про відкриття кримінального провадження у зв'язку із намірами NewsOne провести телеміст із «Росією 24». Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що «СБУ та ГПУ здобуто інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній — бенефіціарних власників українського телеканалу «Ньюз Ван» та російського ПАТ «Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни-агресора».

Заява власника NewsOne Тараса Козака, у якій він відреагував на повідомлення ГПУ, оприлюднена на сайті телеканалу. Слова Луценка щодо російського банку нардеп називає «юридичною нісенітницею» і «цинічною брехнею», яка свідчить про «непрофесіоналізм і професійну непридатність».

«Кінцевим бенефіціаром і власником телеканалу NewsOne не є ні одна кіпрська компанія, як це було подано генеральним прокурором. Я, Тарас Романович Козак, є єдиним власником телеканалу NewsOne і володію 100% телеканалу безпосередньо», — стверджує Козак.

Фото: Facebook/newsone.ua

Інші заяви Луценка, в тому числі щодо участі телеканалу в терористичній діяльності, власник NewsOne називає «абсолютно безпідставними».

«Я розглядаю це як штучне створення підстав для застосування санкцій проти телеканалу NewsOne і закриття телеканалу з політичних мотивів», — каже Тарас Козак.

Нардеп також додав витяг з державного реєстру щодо права власності на телеканал.

Фото: newsone.ua

Український телеканал NewsOne і російський «Росія 24» 7 липня анонсували телеміст «Треба поговорити». Наступного дня NewsOne заявив про скасування телемосту «через прямі погрози фізичної розправи на адресу каналу, журналістів та їх родин».

Читайте MediaPort у Telegram