Web Analytics

YouTube заблокував пов'язані з Медведчуком канали

Канали «112 Україна», NewsOne та ZIK, підсанкційні в Україні, більше не доступні в YouTube.

В пошуку за назвами цих каналів YouTube видає повідомлення: «Цей канал недоступний для перегляду у вашій країні». 

Останнім часом YouTube-канали «112 Україна», NewsOne та ZIK транслювали ефір не заблокованого «Першого незалежного», зазначає «Детектор медіа». Його створили працівники підсанкційних каналів у лютому 2021 року. Спочатку «Перший незалежний» мовив на супутнику, вже за годину мовлення припинилось, залишилась YouTube-трансляція.

Генпродюсер телеканалу «112 Україна» Артем Марчевський заявив, що блокування каналів холдингу нардепа Тараса Козака («Опозиційна платформа — За життя») в YouTube оскаржуватимуть. 

«Ми вже звернулися в офіс YouTube в Дубліні з апеляцією на рішення про обмеження доступу. Так само ми відкрили нові майданчики, з яких українські глядачі можуть отримувати нову інформацію», — йдеться у його заяві на сайті молодіжного крила ОПЗЖ.

«Перший незалежний» розширили на кілька інших каналів в YouTube. 


Санкції проти нардепа Тараса Козака, соратника нардепа від «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука, РНБО затвердила у лютому. Вони передбачають блокування активів, запобігання виведенню активів за межі України, заборону на передачу прав власності, припинення видання дозволів на ввезення і вивезення валютних цінностей. 

«Відверта та маніпулятивна пропаганда має отримати жорстку реакцію саме суспільства. Робота Служби безпеки також заслуговує на окрему подяку. Жодного сумніву, що всі загрози національній безпеці України отримають ефективну та законну відповідь», — прокоментував президент Володимир Зеленський. 

Читайте також: Три телеканали в Україні потрапили під санкції: як Зеленський пояснив рішення