Web Analytics

«Вулиця Історії України»: у «ЄрміловЦентрі» розкажуть про харківських дисидентів

У «ЄрміловЦентрі» в Харкові 24 жовтня проходитиме зустріч з учасниками проєкту «Вулиця Історії України», започаткованого виданням «The Village Україна». Вхід вільний, але треба зареєструватися.

Анонс опублікували на сторінці «ЄрміловЦентру» у Facebook.

Під час зустрічі письменник і блогер Роман Чихарівський («Пан Роман») і кандидатка історичних наук, експертка Українського центру безпеки та співпраці Аліна Понипаляк обговорюватимуть роль Харкова в дисидентському русі за радянських часів.

«Харків — це місто, що стало середовищем для українських інтелектуалів і активістів, які виступали проти тоталітарного радянського режиму. Тут знаходили притулок і працювали відомі дисиденти й правозахисники, які зробили великий внесок у боротьбу за права та свободи людини й формування демократичних цінностей в українському суспільстві», — йдеться в дописі.

Зустріч відбудеться 24 жовтня в «ЄрміловЦентрі» (Харків, майдан Свободи, 4), початок — о 17:00.

Вхід вільний, але спочатку треба зареєструватися.

«Вулиця Історії України» 


«Вулиця Історії України» — другий сезон проєкту «Вулиця Степана Бандери», подкасту команди «The Village Україна». Він фокусується на історії різних регіонів України та включає публічні обговорення в Чернігові, Сумах, Харкові, Миколаєві та Одесі.

«Ця серія заходів — найкраща можливість поговорити з нашою аудиторією в різних частинах України й іще раз зруйнувати міфи російської пропаганди про ці славетні міста», — зазначають організатори.

Редакторка «Вулиць Історії України» — старша наукова співробітниця Інституту народознавства НАНУ Мар’яна Байдак. Голос проєкту — популяризатор української мови Андрій Шимановський.

Фото на головній (ілюстративне): 

«ЄрміловЦентр»

Блок новин за темою

Новини за темою