Web Analytics

Власник 112-Україна та NewsOne Тарас Козак купив ZIK

Народний депутат Тарас Козак став одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу ZIK — компаній «Міст ТБ» і «ТРК «Нові комунікації». Тепер в активі Козака три канали: «112 Україна», NewsOne та ZIK.

Про це повідомляє «112-Україна».

«Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і в той же момент створює їх більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг «НОВИНИ», — заявив Козак.

Фото: NewsOne

Після інформації про перехід ZIK під контроль Козака з телеканалу звільняється низка топ-менеджерів, повідомляє «Детектор медіа». Це керівниця департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан, шеф-редактор новин телеканалу Роман Недзельський, автор та ведучий Вахтанг Кіпіані, головна редакторка ІА ZIK Тетяна Вергелес.

«За 9 років роботи мене безліч разів перепитували, чи Медведчук купив ZIK. І це завжди було неправдою. Але ось це сталося — Тарас Козак, поплічник кума Путіна, власник ZIKу. Я для себе не бачу жодної можливості продовжувати тут роботу. Дуже не хочеться, щоб на репутації проукраїнського телеканалу медведчуки торували собі шлях до влади. Сумно», — написала у Facebook Ольга Мовчан.

Тарас Козак — соратник Віктора Медведчука, народний депутат, член фракції політичної партії «Опозиційний блок» у Верховній Раді України восьмого скликання.

Козак — у десятці виборчого списку «Опозиційної платформи — За життя» на позачергових виборах до Верховної Ради.