Web Analytics

Уряд виділив власникам згорілих будинків у Дворічанському районі по 300 тис. грн

Кабмін 28 жовтня ухвалив рішення про виділення коштів з державного бюджету власникам житлових будинків, зруйнованих внаслідок лісової пожежі на Харківщині на початку вересня.

Як повідомили у пресслужбі Кабінету міністрів, кошти з резервного фонду держбюджету отримають 11 власників житлових будинків, повністю зруйнованих під час лісової пожежі у Дворічанському районі. Загалом виділять 3,3 млн грн — по 300 тис. грн кожній родині.

Передбачається, що матеріальна допомога піде на придбання житла.

«Люди на Харківщині, які постраждали від пожеж минулого місяця, зможуть почати відновлювати житло. Щойно уряд виділив 3,3 млн грн на допомогу родинам», — прокоментував рішення прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Проєкт розпрядження опублікували на сайті уряду.

«Харківській обласній державній адміністрації — затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства і Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з наданням матеріальної грошової допомоги... Подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міністерству фінансів і казначейській службі звіт про використання коштів», — сказано у документі.

Ліс поблизу села Гороб'ївка Дворічанського району загорівся 2 вересня. Аби погасити пожежу, рятувальникам знадобилося п'ять днів.

Вогонь пошкодив 22 житлові будинки, 33 людини залишились без житла. Пожежу на Харківщині визнали надзвичайною ситуацією.

Фото на головній: ГУ ДСНС у Харківській області