Лісову пожежу в Дворічанському районі загасили

Пожежу поблизу села Гороб'ївка Дворічанського району, яка знищила 22 будинки, остаточно загасили. 

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС Харківщини

«На даний час найбільш резонансна пожежа в лісовому масиві поблизу с. Гороб’ївка Дворічанського району, яка виникла 2 вересня, локалізовано 4 вересня о 13:17. Загальна площа, пройдена вогнем, складає 500 га (з них 100 га верхової пожежі). Станом 6 вересня на 15:00 пожежу ліквідовано. На місці від ДСНС лишається 46 чоловік особового складу та 13 одиниць техніки».

Ситуацію з пожежами в природних екосистемах на 6 вересня ДСНС характеризує як надзвичайно складну. За добу виникло 41 загоряння на площі близько 23 га. 


Ліс поблизу села Гороб'ївка Дворічанського району загорівся 2 вересня. 22 житлових будинки вигоріли, 33 людини залишились без житла. Пожежу на Харківщині визнали надзвичайною ситуацією. Уряд пообіцяв надати громадянам, які втратили домівки, по 300 тисяч гривень компенсації упродовж місяця. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.