Web Analytics

«Укрпошта» зібрала 1 млн грн на відновлення музею Сковороди на Харківщині

Частину коштів від продажу марок «Сад божественних пісень» скеровують на відбудову меморіального комплексу філософа Григорія Сковороди в Харківській області. Він зазнав руйнувань від російського обстрілу в травні 2022 року.

Блок марок «Сад божественних пісень» присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди, повідомляє «Укрпошта».

З продажу блоку на відновлення музею в селі Сковородинівка Богодухівського району вже зібрали та передали 1 млн грн.

«Сад божественних пісень»

Збір коштів триває. Блок можна придбати у відділеннях «Укрпошти» або онлайн. Він коштує 75 грн, з яких 30 грн — донат.

«Вкотре переконуємося, що поштова марка — не лише мистецький артоб'єкт, а й дієвий інструмент для досягнення благодійних цілей», — зазначають в «Укрпошті».

Фото: Telegram/Олег Синєгубов   


Меморіальний музей Григорія Сковороди в Богодухівському районі зазнав руйнувань під час російського обстрілу на початку травня 2022 року. За оцінками Мінкульту, відновлення потребуватиме більш як 100 млн грн. Частину коштів пожертвував музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук, також долучилися переможці Євробачення-2022, музиканти гурту Kalush Orchestra.

У липні 2023-го в Харківській обладміністрації повідомили, що будівлю планують законсервувати. Наприкінці жовтня музей оголосив тендер на протиаварійні роботи, згодом ще один. 

1 грудня ОВА заявили, що торги скасували через відсутність конкуренції.

Адміністрація музею запустила благодійну акцію «301 Справжній друг Сковороди», щоб зібрати 3 млн грн на першочергові протиаварійні роботи. Запрошує долучитися представників бізнесу, медіа, діячів культури та небайдужих українців.

Блок новин за темою