Web Analytics

У шахті на Донеччині загинули двоє гірників

Протягом одного дня на шахтоуправлінні «Покровське» загинули двоє працівників. Правоохоронці розпочали розслідування за фактом порушення правил безпеки.

Про загибель двох працівників повідомили 13 червня у прес-службі приватного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське».

«12 червня на шахтоуправлінні «Покровське» внаслідок нещасного випадку загинув гірник очисного забою. В цей же день машиніст підземних установок отримав травми, несумісні з життям», — йшлося в повідомленні.

Щоб з’ясувати подробиці, створили спеціальні комісії.

За інформацією прокуратури Донецької області, 36-річного гірника притиснуло до стіни під час доставки матеріалів дизелевозом. 41-річний шахтар потрапив під дробарку, виконуючи роботи з обслуговування конвеєру. Обидва отримали смертельні травми.

Правоохоронці розпочали розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою — за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України.

Шахтоуправління «Покровське» розташоване неподалік міста Красноармійськ у Донецькій області. За даними сайту підприємства, його промислові запаси вугілля — понад 200 млн тонн. Перший пусковий комплекс ввели в експлуатацію у 1990 році.

Фото: pokrovskoe.com.ua/

Наприкінці травня двоє гірників загинули на шахті «Лісова» у Львівській області. Їх засипало породою

Читайте MediaPort у Telegram