У сестер-плавчинь з Харкова — ще одна медаль чемпіонату світу

Дует Владислави та Марини Алексіївих виборов ще одну срібну медаль чемпіонату світу з водних видів спорту у столиці Угорщини Будапешті. Відтак, на рахунку України вже шість нагород.

Про чергову нагороду українських синхроністок повідомили 23 червня у Національному олімпійському комітеті.

«Український дует у складі Владислави та Марини Алексіївих до срібла у технічній програмі додає нагороду такого ж ґатунку у довільній і приносить збірній України з артистичного плавання вже п'яту медаль світової першості з водних видів спорту у Будапешті», — розповіли у НОК.

Перше місце посів дует Ван Люї та Ван Цяньї з Китаю — 95,5667 бала. У сестер Алексіївих — 94,1667. «Бронза» дісталася Анні-Марії та Ейріні Александрі, які отримали 92,8.

Це вже третя медаль Алексіївих на чемпіонаті в Будапешті, нагадують у збірній України із синхронного плавання.

Загалом у синхроністок — п'ять нагород, ще одну приніс Україні плавець  Михайло Романчук — він виборов «бронзу» на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить у Будапешті з 18 червня до 3 липня.