Web Analytics

У Нововодолазькому районі запровадили карантин через кір

На кір захворіла дитина, яка брала участь у пісенному конкурсі. Районна адміністрація запровадила карантин, аби завадити розповсюдженню інфекції.

Карантинний режим запроваджено з 26 лютого, повідомили у прес-службі Нововодолазької РДА. Він триватиме 21 день.

За інформацією голови РДА Романа Мерзлікіна, 23 лютого в Новій Водолазі проводився пісенний конкурс. Дитина, яка брала в ньому участь, 26 лютого захворіла на кір (до цього також перехворів його батько). Під час конкурсу з дитиною контактували понад 30 дітей і більше 60 дорослих. Щоб запобігти розповсюдженню кору, районна адміністрація вирішила запровадити карантин.

Як зазначається в розпорядженні Нововодолазької РДА, протягом 21 дня в районі не проводитимуть культурно-масові заходи. Дітям, які контактували з хворою дитиною, а також тим, хто не має щеплення проти кору, на цей час забороняється відвідувати освітні заклади (школярі навчатимуться за індивідуальними планами). Також забороняється приймати до закладів освіти нещеплених дітей або тих, хто не має довідки про вакцинацію.

У прес-службі Харківської обладміністрації нагадали, що в регіоні є запас вакцин проти кору — понад 70 тисяч доз.

Загалом в Україні кількість випадків кору в Україні за останній тиждень зменшилась на 15%. За даними Міністерства охорони здоров’я, найбільше хворіють у Львівській, Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій областях і Києві.

Читайте MediaPort у Telegram