Web Analytics

У Харкові запрацював центр здобуття сертифікацій у сфері IT

Компанія SoftServe відкрила новий сертифікаційний центр в Харкові. Тут ІТ-фахівці зможуть здобути низку професійних сертифікацій, що є необхідною у технологічній сфері і є гарантією професіоналізму та підтвердженням знань.

Сертифікаційний центр у Харкові став третім осередком SoftServe University в Україні — інші два центри працюють у Львові та Дніпрі. Щороку тут проходять ІТ-сертифікацію понад 3000 ІТ-фахівців.

Центр підтримує атестаційні програми глобальних провайдерів Pearson VUE та Kryterion та дозволяє зареєструватись всім охочим в зручні для них дати.

Pearson VUE та Kryterion — це світові лідери в проведенні електронного тестування, які проводять сертифікаційні іспити з розробки програмного забезпечення, контролю якості, проектного менеджменту, бізнес-аналітики та інших напрямків.
 
У співпраці з Kryterion харківський сертифікаційний центр має можливість проводити тестування кандидатів від провідних вендорів IT-ринку, серед яких: Google, Salesforce, MuleSoft, AT*SQA, Apigee, Magento.

Pearson VUE проводить іспити для  Microsoft, Oracle, Amazon, PMI, Cisco, BCS and iSQI (ISTQB Exams) та багатьох інших компаній. Перевагами центру є відсутність додаткових оплат та сервісного збору, гарна технічна підтримка та підтримка англомовних сертифікованих адміністраторів.

«IT — дуже динамічна сфера. Нові технології запроваджують чи не щодня. Сертифікація важлива, адже дає можливість не випадати зі стрімкого потоку змін в кваліфікаціях, адекватно оцінювати свій рівень та можливості, вдосконалювати навички, відповідно до актуальних потреб», — керівник сертифікаційного центру Марія Шаталова.

Адреса центру в Харкові: Офіс SoftServe — Харків 2, (4 поверх Business Center «Аve Plaza», кімната 406).

Читайте також: У Харкові відкрили оновлену SoftServe IT Academy

Опубліковано на правах PR.