Web Analytics

У Харкові відкриється виставка про сучасну архітектурну освіту

Студенти Харківської школи архітектури презентують свої проекти, плани, макети з різних матеріалів — бетону, металу, дерева.

Виставка Open/Work відкриється 14 червня у приміщенні Харківської школи архітектури (вулиця Конторська, 5). В експозиції — роботи 33 студентів, виконані з бетону, метала і дерева, макети та плани, креслення, графічні матеріали.

На першій день заплановано круглий стіл «Архітектурна освіта у XXI столітті» (о 17.00), екскурсію виставкою (о 18.00) і лекцію «Архітектура — це дієслово» від польських фахівців Симона де Якобіса і Малгожати Куцевич (о 19.00).

Також плануються виступи експертів з Великої Британії, США, України та Польщі, дискусії тощо. Більш детальна інформація — на сторінці Харківської школи архітектури у Facebook.

Виставка триватиме до 1 липня. Вхід вільний, з 10.00 до 19.00.

Монтаж експозиції. Фото організаторів виставки

Ще одна виставка відкриється 15 червня: у ХША презентуватимуть 383 проектні плани, які беруть участь у конкурсі на здобуття Премії Європейського Союзу в галузі сучасної архітектури.

«Наше завдання №1 — розірвати пострадянські традиції, які змушують архітектурні вузи бути «річчю в собі», де студенти мало знають як про те, що відбувається в архітектурі в світі, так і про те, чим живуть реальні міста навколо них», — розповідає співзасновник ХША Олег Дроздов.

Читайте також: Олег Дроздов: «Пора производить идею города»

Читайте MediaPort у Telegram