Web Analytics

У Харкові шукають вибухівку в готелях і торговельному центрі

Поліція перевіряє одразу три повідомлення про замінування. Вибухотехніки та кінологи оглядають будівлі та територію навкруги.

Про нібито закладену в трьох будівлях вибухівку правоохоронцям повідомили сьогодні близько 12.00, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Йдеться про два готелі та торговельний центр на проспекті Гагаріна, вулицях Нестерова та Героїв Праці. 

Наразі будівлі перевіряють вибухотехніки та кінологи. Людей евакуювали.

UPD: За даними на 15.45 правоохоронці перевірили всі три заклади: готелі «Дружба» та Kalyna, а також ТРЦ «Караван». Загалом оглянули майже 44 тис. кв. м, евакуювали понад 4 тисячі людей (головним чином з торговельного центру). Ані вибухівки, ані інших небезпечних речовин не знайшли.

«Інформація зареєстрована у Журналах єдиного обліку заяв і повідомлень Слобідського та Київського відділів поліції. Вирішується питання щодо кваліфікації подій за Кримінальним кодексом України», — зазначили в поліції.

Фото: hk.npu.gov.ua

Харківські правоохоронці перевіряють масові повідомлення про замінування з 21 квітня. За цей час вибухівку шукали в аеропорту, готелях, торговельних центрах, заводах, школах, університетах, районних адміністраціях, на залізничному вокзалі. Жодних небезпечних предметів правоохоронці не знайшли.

Останні повідомлення надходили 2 травня: силовикам довелося перевіряти аеропорт і Південний вокзал.

Читайте MediaPort у Telegram