У Харкові планують збудувати новий мікрорайон

У міськраді обговорюють створення нового житлового мікрорайону на Північній Салтівці. Раніше на цій території хотіли розмістити складську зону.

Питання щодо створення мікрорайону обговорювали 24 квітня на засіданні архітектурно-містобудівної ради, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Йдеться про територію, обмежену вулицею Леся Сердюка, окружною дорогою, «пробивками» вулиць Світлої та Бучми, проспектом Тракторобудівників, «пробивкою» вулиці Дружби Народів, межею житлового масиву Північна Салтівка і вулицею Наталії Ужвій.

Як розповіла головний архітектор міста Тетяна Поліванова, в попередньому детальному плані територій, розробленому рік тому, на цьому місці передбачалося розмістити комунальну складську зону.

«Пізніше ми дійшли висновку, що використовувати таку цінну територію для таких цілей було б неправильно. Тому було ухвалене рішення винести складську зону в бік окружної дороги, а на цьому місці запланувати будівництво житлових будинків з дитсадками, школами, магазинами і всією супутньою інфраструктурою», — зазначила Поліванова.

Фото: city.kharkov.ua

За її словами, проектом вже цікавляться інвестори. «Думаю, за два-три роки ми вже побачимо там зміни», — додала Поліванова.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.