Web Analytics

У Харкові активісти оскаржили в суді підвищення тарифів на проїзд

Громадська організація «Харківський антикорупційний центр» звернулася до суду з приводу підвищення вартості проїзду в метро, трамваях і тролейбусах.

Позови до Харківського окружного адміністративного суду з вимогами скасувати рішення виконкому Харківської міськради щодо підвищення вартості проїзду активісти подали 15 лютого, повідомляють у «Харківському антикорупційному центрі».

«Також були подані заяви про забезпечення позовів, в яких йде мова про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду до рішення суду по суті», — зазначили в організації.

Тарифи підвищилися з 7 лютого. Проїзд у метро коштує 8 гривень, у трамваях і тролейбусах — 6 гривень.

У Харківському територіальному відділенні Антимонопольного комітету заявили, що проведуть перевірку дотримання порядку при визначенні тарифу на проїзд у метро.

Минулого тижня у Харкові пройшли акції протесту проти підвищення тарифів. Ввечері 9 лютого близько 20 хлопців вдерлись в метро без оплати: вони забігли на станцію метро «Архітектора Бекетова», перестрибуючи через турнікети. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «хуліганство». 10 лютого на майдані Конституції відбувся мітинг із вимогою скасувати підвищення вартості проїзду. За даними організаторів, в ньому взяли участь близько 150 людей.

Читайте MediaPort у Telegram