Тимчук вступила на посаду голови Харківської ОДА

Новопризначена очільниця Харківської обласної адміністрації Айна Тимчук підписала розпорядження про вступ на посаду.

Відповідне розпорядження №237-к 1 грудня оприлюднили на сайті Харківської обладміністрації.

«Відповідно до указу президента України від 27 листопада 2020 року №522/2020 «Про призначення А. Тимчук головою Харківської обласної державної адміністрації», приступаю до виконання обов’язків голови Харківської обласної державної адміністрації з 01 грудня 2020 року», — йдеться в документі.

Скріншот: kharkivoda.gov.ua

Айні Тимчук 47 років, вона родом з Дніпропетровська (нині Дніпро). До призначення головою Харківської обладміністрації керувала апаратом Дніпропетровської ОДА. У 2010-2014 роках працювала в Харкові, радницею і заступницею Харківського міського голови — керуючою справами виконавчого комітету міськради.

За словами посадовиці, на новій посаді вона виділяє три пріоритети. Перший — боротьба з поширенням COVID-19. Другий — реорганізація районів Харківщини, передача повноважень до ОТГ, налагодження системи адміністративних послуг та ухвалення районних бюджетів. Третій — ухвалення збалансованого обласного бюджету та налагодження співпраці з новою обласною радою.

У 2010-2014 роках Айна Тимчук працювала радницею і заступницею Харківського міського голови. Фото: city.kharkov.ua

Кандидатуру Айни Тимчук Кабінет міністрів погодив 25 листопада. 27 листопада президент Володимир Зеленський призначив її на посаду, звільнивши попереднього керівника ХОДА Олексія Кучера.

Кучер склав повноваження голови ХОДА 30 листопада. Він каже, що планує «залишитися в харківських політичних процесах», але водночас не виключає, що працюватиме в Києві.

Фото на головній: Офіс президента України

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.