Web Analytics

Сирський розповів про склад російських штурмових підрозділів на Куп’янському напрямку

Позиції українських захисників атакують колишні ув’язнені. Бої тривають неподалік Іванівки та Синьківки.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

«На Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених, «Шторм», «Шторм Z», «Шторм V». Фіксується присутність колишніх так званих «вагнерів», які теж долучаються до штурмів», — розповів командувач.

Він запевнив, що жодних успіхів на цьому напрямку російські окупанти не мають. 

На Лиманському напрямку російська армія намагається штурмувати в районі Серебрянського лісу, застосовує бомбардувальну, винищувальну авіацію та гелікоптери вогневої підтримки.

«На Бахмутському напрямку російські окупанти не полишають спроб витіснити українські підрозділи з позицій у Кліщіївці. На цьому напрямку російські окупанти активізували використання дронів-камікадзе. Успіхи у ворога на цьому напрямку відсутні», — зазначив командувач.

За його даними, від початку місяця окупанти втратили 8690 особового складу, знищено або пошкоджено 1002 одиниці військової техніки, з яких 109 танків, 175 бойових броньованих машин та понад 200 артилерійських систем і мінометів різного калібру.


На початку листопада Сирський повідомляв, що російська армія нарощує зусилля із захоплення панівних висот, оволодіння Синьківки та створення сприятливих умов для захоплення Куп'янська. На ділянці Ягідне — Куп'янськ-Вузловий війська рф зазнали значних втрат.

Фото на головній (ілюстративне): Telegram/Олександр Сирський

Блок новин за темою