Web Analytics

У Києві зросла кількість загиблих внаслідок удару 8 липня

Від масованого ракетного обстрілу в столиці загинули понад 30 людей, серед них — 4 дітей.

Аварійно-рятувальні роботи на території «Охматдиту» в Києві завершені, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

«Внаслідок атаки рф на цій локації 2 людей загинуло, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей. Загалом станом на зараз у Києві внаслідок російських ударів 8 липня загинуло 29 людей, серед яких 4 дитини, та 117 людей постраждало, з них — 10 дітей», — розповів керівник МВС. 

Як повідомила Київська міська військова адміністрація, станом на 12:15 9 липня, кількість загиблих збільшилася до 31. Постраждали 117 людей. 

За інформацією міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, в момент удару в лікарні перебували 627 дітей.

«94 дитини транспортовані з «Охматдиту» до інших медзакладів Києва. 68 дітей залишилися на лікування у вцілілих будівлях. 465 дітей, які потребували планового лікування, обстежені, їх тимчасово виписали додому. З їхніми батьками підтримується зв’язок», — повідомив Ляшко.

У зруйнованій багатоповерхівці у Шевченківському районі столиці розбір завалів триває. Кількість загиблих тут зросла до 11-ти, саме тут загинули діти, розповіли в ДСНС України

«Тіло ще однієї жінки деблоковано з-під завалів у столичному багатоквартирному будинку. Всього на цій локації районі виявлено 11 загиблих, з них 4 дитини, 25 людей постраждало. Роботи тривають», — йдеться у дописі. 

Станом на 13:00, рятувальники деблокували 13-ту жертву удару по будинку. 

9 липня в Києві оголошено День жалоби. 

Вранці 8 липня росія завдала масованого ракетного удару по містах України — Києву, Кривому Рогу, Дніпру, Покровську. У столиці поцілили по дитячій лікарні, житловій забудові, загалом руйнування є у семи районах. За даними Повітряних сил, рф випустила 38 ракет, 30 із них вдалося збити.  

Чільне фото: ДСНС України/Facebook

Блок новин за темою