Web Analytics

Сирський повідомив, які цілі стоять перед ЗСУ

Новопризначений головнокомандувач основними завданням бачить детальне планування дій, швидку логістику, баланс між боями та відновленням частин, навчання військових і впровадження нових технологій.

«На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики», — йдеться у дописі Олександра Сирського в Telegram.

Він наголосив, що штаби всіх рівнів мають знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній ділянці, а кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації планів. 

«Життя і здоров’я військовослужбовців завжди  були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним», — зазначив головнокомандувач.

Джерело фото: Олександр Сирський/Telegram

Сирський вказав на застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби, запровадження загалом нових технічних рішень, які потрібно масштабувати. 

«Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні», — зауважив він. 

8 лютого президент України Володимир Зеленський призначив головнокомандувачем Збройних сил України Олександра Сирського.   

Чільне фото: Сирський/Telegram

Блок новин за темою