Світлична перемогла на виборах нардепа у Харківській області

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів дільничних виборчих комісій з усіх 189 виборчих дільниць в окрузі №179 на Харківщині. 

Про це ЦВК повідомляє на офіційному сайті. 

Найбільше голосів виборців отримала самовисуванка, ексголова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична (77,5% або 30 194 голосів). На другому місці — кандидатка від «Європейської солідарності» Вікторія Пташник (7,91% або 3081 голосів). На третьому — самовисуванка Тетяна Єгорова-Луценко (3,03% або 1183). 

Фото: cvk.gov.ua

Вибори на Харківщині відбулися 15 березня. Під час роботи членів комісій забезпечили масками і антисептиками. 

Закон передбачає, що результати проміжних виборів мають бути встановлені не пізніш як на пʼятнадцятий день з дня голосування, тобто до 30 березня 2020 року включно.

Не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів ЦВК офіційно оприлюднює їх в газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.