Web Analytics

Суд взяв під варту підозрюваного у зґвалтуванні дитини в Харкові

Орджонікідзевський районний суд Харкова обрав запобіжний захід чоловіку, підозрюваному у зґвалтуванні 12-річної дівчини. 

Суд задовольнив клопотання прокуратури і взяв затриманого під варту на два місяці, до 10 листопада 2019 року, без можливості внесенння застави, повідомила речниця прокурора Харківської області Віта Дубовик

Спілкуватися з пресою підозрюваний відмовився

Оскільки справа стосується злочину проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи, засідання проходило у закритому режимі. Суддя спитала думки сторін щодо розгляду в закритому режимі, ніхто не заперечував. Представникам преси, вільним слухачам, дозволили бути присутніми на початку, до переходу розгляду у закритий режим, а також під час оголошення ухвали.  


12-річну школярку, яка поверталася додому з уроків, побив і зґвалтував невідомий вдень 11 вересня. Мати дівчини двічі зверталася до поліції: спершу повідомила про те, що донька не повернулася зі школи, згодом, коли пошуки вже розпочалися, про те, що вона сама прийшла додому.

Із забиттями і травмами дівчину доправили до лікарні. Її стан у поліції назвали стабільним.

12 вересня близько 16.00 поліцейські затримали ймовірного нападника, безробітного 34-річного харків'янина.

За словами начальника облуправління поліції Валерія Сокуренка, в телефоні затриманого є відеозапис, що підтверджує його причетність до злочину.

Після того, як затриманому оголосили про підозру, прокуратура скерувала до суду клопотання про обрання йому запобіжного заходу.