Web Analytics

«Слуга народу» висунула кандидата на проміжні вибори на Харківщині

Вікторія Алєксєйчук, яка на позачергових парламентських виборах 2019 року поступилася Олександру Фельдману у 174-му окрузі у Харкові, балотуватиметься у 179-му окрузі у Харківській області.

Кандидатуру Алєксєйчук партія висунула сьогодні, повідомили у «Слузі народу».

«Її кандидатуру затвердила більшість делегатів другого етапу 4-го з’їзду партії, який відбувся сьогодні», — зазначають у політсилі. 

Незабаром матимемо можливість посилити нашу команду. 15 березня відбудуться проміжні вибори народного депутата в 179...

Опубліковано Слуга Народу Понеділок, 3 лютого 2020 р.

Алєксєйчук розповіла Суспільному, що переглядатиме колишню передвиборчу програму, «оскільки певні положення уже знайшли реалізацію у вигляді прийнятих змін до законодавства, певні положення будуть переглянуті з урахуванням того, що округ №179 представлений не мешканцями міста Харкова, а саме області, там є своя проблематика». 

У 2019 році Вікторія Алєксєйчук висувалася від «Слуги народу» в окрузі №174 (Холодногірський район міста Харкова). Набрала на 4% менше голосів за нардепа кількох скликань Олександра Фельдмана. Загалом кандидати від «Слуги народу» не пройшли у двох з 14-ти округів Харківської області, округ №174 — один з них.  

Нині Алєксєйчук — радниця голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера з питань науки, освіти, культури на громадських засадах.

Проміжні вибори в окрузі №179 оголосили після того, як нардеп Олексій Кучер склав депутатські повноваження у зв’язку із призначенням головою ОДА. 

До 13 лютого кандидати мають подати на реєстрацію документи до ЦВК. 


Округ №179 включає місто Лозову, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони. Центр округу — Красноград