Родини загиблих в Ан-26 курсантів отримали грошову допомогу, — Міноборони

Родини курсантів Харківського національного університету Повітряних сил, які загинули 25 вересня внаслідок катастрофи літака Ан-26, отримали одноразову грошову допомогу від держави.

Про перерахування коштів повідомили 20 жовтня у пресслужбі Міністерства оборони.

Кожна родина отримала 1,5 млн грн. Кошти перерахували на карткові рахунки, відкриті близькими загиблих у банках на їхній вибір.

«Родинам екіпажу виплата буде здійснена після остаточного офіційного встановлення обставин та причин авіакатастрофи», — додали у Міноборони.

Наразі ще працює урядова комісія, триває робота з технічного розслідування авіакатастрофи. 

Загальна сума, яку має виплатити Міноборони рідним загиблих, дорівнює 40,9 млн.

Церемонія прощання з загиблими в літаку Ан-26 під Чугуєвом відбулась у Харкові 6 жовтня. Фото: president.gov.ua

Внаслідок катастрофи військового літака Ан-26, який 25 вересня виконував тренувальний політ в Чугуєві з курсантами Харківського національного університету Повітряних сил ім. І. Кожедуба, загинули 26 людей: 19 курсантів і сім членів екіпажу.

Вцілів один — курсант В’ячеслав Золочевський з Харківщини. Після виписки зі шпиталю курсант місяць перебуватиме на реабілітації, потім планує продовжити навчання в університеті. Золочевському також мають перерахувати грошову виплату, суму якої визначить військово-лікарська комісія.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.