Web Analytics

Проблеми із опаленням в області: в ХОДА обіцяють «завершити всі процедури» цього тижня

У місті Куп'янську і селищі Чкаловському проблеми із теплопостачанням ще не вирішені. 

Про це у неділю, 10 листопада, повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер у Facebook

«Щодо 100% виконаних обіцянок… Станом на сьогодні у м. Куп‘янськ та селищі Чкаловському й досі наявні проблеми з опаленням. Люди мерзнуть, школи продовжують вимушені канікули», — написав Кучер.

Про ситуацію із опаленням в області йому доповів директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської ОДА Сергій Магдисюк.  

«Терміново вживаємо заходів. За попередньою інформацією, 13-14 листопада всі процедури будуть завершені», — повідомив голова ХОДА. 

Минулого тижня стало відомо, що у Куп’янську через холод у класах подовжили канікули у школах, а у Чкаловському оголосили надзвичайний стан. 

В обох населених пунктах проблема пов'язана із боргами за газ попередніх років. 


На завершення каденції Юлії Світличної на посаді голови Харківської ОДА її радники розповсюджували у соцмережах рейтинг видання «Слово і Діло», за яким у Світличної — стовідсоткове виконання обіцянок.  

Марія Андреас, одна з радниць Світличної, яка склала повноваження у зв'язку із призначенням нового голови ХОДА, у коментарях до допису Олексія Кучера написала:

«По цих двох об'єктах для запуску тепла був необхідний ряд дій, що включає у себе договори перепоступки боргу за минулі сезони (а це два органи місцевого самоврядування, якщо Ви не знаєте) і рішення сесії міськради і ОТГ — вони були отримані 1 листопада. Усі документи передані минулого понеділка до НАК Нафтогаз і на завтра мають бути ним узгоджені. Передані не Вами. Піартесь на своїх власних досягненнях — смію дати Вам пораду». 

Ще один колишній радник Світличної Олександр Абрамов написав:

«Ну раз «процедури будуть завершені», то, можливо, слід розповісти, хто їх ініціював?...»


Щоб вирішити питання із теплопостачанням, у Чкаловському планували запустити чотири гібридні мінікотельні, але добудували лише одну з них. «На звернення до заступників губернатора відповідь така: «Ну ти ж розумієш, губернатора у нас у Харківській області нема». Так я не знаю, до кого звертатися?» — заявив голова Чкаловської ОТГ Віктор Соловйов наприкінці жовтня.