Web Analytics

«Плакати, які передають біль окупації»: у Харкові відкриється виставка, присвячена Бердянську

У Харківському літературному музеї 15-21 січня проходитиме виставка плакатів, присвячена окупованому російськими військами Бердянську Запорізької області.

Виставку побудували на матеріалах спільноти «Ми — Бердянськ», повідомили в Харківському літмузеї. Її заснували громадські діячі з Бердянська Ксенія Клейнос і Кирило Пеліванов.

Відвідувачам покажуть 10 плакатів, які, за висловом організаторів, «передають біль окупації та цим спонукають до взаємодії людей із різних міст, з різними досвідами». Авторка — дизайнерка Богдана Давидюк.

Виставка проходитиме з 15 по 21 січня

«Місто, до якого раніше тисячі українців і українок приїжджали на море, зараз в ізоляції: порожні вулиці, чужі прапори, все чуже. Люди, які залишилися там, мусять виживати та стежити за кожним своїм словом. Люди, які виїхали, втратили не лише дім, але також зв’язки, близьких і місце сили», — йдеться в анонсі.

На виставку запрошують «усіх, кому болить за окуповані території» і кому довелося покинути дім, рятуючись від війни.

«Особливо будемо раді бачити тих, хто жодного разу не був на Азовському морі, але прагне зрозуміти, як зараз живуть люди на узбережжі», — додають організатори.

Виставка проходитиме 15-21 січня в Харківському літмузеї (вул. Багалія, 6). Відвідати її можна з 10:00 до 17:30.

Блок новин за темою