Web Analytics

Фільм «20 днів у Маріуполі» вийде на Netflix

На стримінговій платформі Netflix з 21 квітня буде доступна стрічка харків’янина Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі», яка отримала «Оскар» як кращий документальний фільм.

Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Netflix у Facebook.

«Дні, які б воліли не переживати. «20 днів у Маріуполі» — 21 квітня на Netflix», — зазначається в анонсі.

«Група українських журналістів документує жахливі реалії війни, опинившись у прибережному місті Маріуполь після вторгнення російських військ на початку 2022 року», — так описують фільм організатори показу. 

Стрічку можна подивитися й на інших платформах:


Журналісти Associated Press Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та Василіса Степаненко, які приїхали до Маріуполя у день російського повномасштабного вторгнення, стали єдиними, хто задокументував події у місті, оточеному і знищуваному російськими військами. 

Фільм «20 днів у Маріуполі», створений  у співпраці AP з PBS Frontline, бачили у різних країнах світу, він зібрав понад 10 нагород і 20 номінацій. Серед них — приз глядацьких симпатій на фестивалі Sundance у США, премія Британської академії телебачення та кіномистецтва та «Оскар» у номінації «Найкращий документальний повнометражний фільм». 

Мстислав Чернов — журналіст, фотограф, відеограф, режисер, автор книги «Часи сновидінь», президент Української асоціації професійних фотографів, лауреат Пулітцерівської премії (2023), Національної премії України імені Тараса Шевченка (2024). Родом з Харкова. На початку кар'єри працював у редакції MediaPort. У січні 2014 був поранений на Майдані в Києві. 

Читайте також: «Довіра — це ключ для підтримки і розуміння України», — Мстислав Чернов

Блок новин за темою